Сообщения

Урок виробничого навчання група 1-4 Тема уроку: Механічна обробка субпродуктів та кісток. При розбиранні туші забитої тварини, крім м'яса, одержують інші продукти, які використовують в їжу, а саме: голови, кінцівки нижче зап'ясткового і скакального суглобів, внутрішні паренхіматозні орга­ни, діафрагму, м'ясну обрізь, вим'я, передшлунки, шлунки тощо. У м'ясній промисловості ці органи і тканини називають субпродуктами. Субпродукти поділяються: 1) за видом тварин на : яловичі, свинячі, баранячі, козині. 2) за анатомічними особливостями і виду тканин на: —  М_якотні — печінка, нирки, язики, мозок, м_ясна_обрізь, серце, діафрагма, яловиче вим’я, зрізи з язиків, легені, селезінка, пікальне м’ясо, калтики; —  М_ясо_кісткові — яловичі голови (без шкіри), без язиків і мозку, м’ясо-кісткові хвости яловичі і баранячі; —  слизові — рубці, сичуги, літошки яловичі і баранячі, шлунки свинячі; —  шерстні — свинячі і баранячі голови без язиків і мозку, м’ясо-

Група 1-4 Урок виробничого навчання

Изображение
                                                            Кухарі група 1-4               Урок виробничого навчання. Тема :  Приготування котлетної маси та напівфабрикатів.   Мета уроку:    навчальна: закріпити практично теоретичні знання з: організації робочого місця при приготуванні   виробів з котлетної маси; приготування виробів з котлетної маси; дотримання вимог санітарії, гігієни, бюджету часу, технічних вимог безпеки праці.                  розвивальна:  розвивати пізнавальні та професійні інтереси та здібності; самостійне мислення; творчі здібності учнів, естетичний смак дооформлення страв.                         виховна:   виховувати відповідальність перед споживачем за якість приготовлених страв; бережливе, економне використання  сировини; любов до обраної професії. Тип уроку : урок вивчення трудових прийомів і операцій. Матеріально-технічне забезпечення : сировина, ваги, ножі, дошки,  електром’ясорубка, сковорідки, каструлі, посуд для подавання   готових страв. Хід уроку.